بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان
هم‌اکنون 44 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسه شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان برگزار شد

جلسه شورای سیاستگذاری بنیاد فرهنگی حضرت مهدی مو عود(عج) استان کرمان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، مدیر بنیاد مهدویت و دیگر اعضاء روز چهارشنبه مورخ 26 مرداد ماه در محل دفتر امام جمعه برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان، جلسه شورای سیاستگذاری، پشتیبانی و هماهنگی فعالیت های مهدوی بنیاد استان کرمان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان، مدیر بنیاد استان، معاون سیاسی امنیتی استاندار، مدیر کل اداره ارشاد اسلامی، مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی، معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش و دیگر اعضاء صبح روز چهارشنبه مورخ 26 مرداد ماه در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

در این نشست بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حجت الاسلام عربپور مدیر بنیاد استان ضمن مرور مصوبات جلسه قبل، گزارش جشنواره سبک زندگی مهدوی را ارائه و هر یک از اعضاء نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه نمودند و سپس حجت الاسلام علیدادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان سخنان مبسوطی را بیان داشت.

حسن علیدادی سلیمانی، در این جلسه، با بیان اینکه در موضوع مهدویت با یک جریان ناسالم هم به صورت جدی مواجه هستیم؛ بر شناخت دقیق این جریانات و اطلاع از فعالیت های آنان تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان همچنین تاکید کرد: رسالت اصلی این شورا پیگیری جریان اصیل مهدویت است تا نسل به نسل با آگاهی ادامه پیدا کند و نباید اجازه داد جریانات ناسالم مهدویت رشد کنند.

وی افزود: باید با محتوای فرهنگی با هجمه های وارده به میدانی که ما می خواهیم در آن تلاش کنیم، مبارزه کرد.

امام جمعه کرمان با اشاره به عضویت دستگاه های مختلف در شورای مذکور تصریح کرد: اعضای شورای مهدویت باید این فرهنگ را از طریق شبکه گسترده ای که در اختیار دارند ترویج دهند.

وی با مهم خواندن آموزش های مهدویت و تربیت مربی در این زمینه، گفت: باید از نظر اساتید مهدویت در خود استان اشباع شويم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در پایان اظهار کرد: این شورا باید اندیشه ورزی درستی انجام داده و تقسیم کار در میان اعضا نیز انجام شود.

عکس
آخرین ویرایش
در 1401/5/26 11:51 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
03432710597
کرمان میدان عاشورا بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی(جانباز) جانباز6 غربی3 کدپستی:7614648116
پیامک
30001366