بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان کرمان
هم‌اکنون 44 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کارگروه مردمی پیرامون جشن های آغاز امامت امام زمان (عج) برگزار شد

تشکیل جلسه کارگروه فعالان مهدوی در خصوص جشن های نهم ربیع الاول آفاز امامت حضرت مهدی (عج) در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان
بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) جلسه هماهنگی و برنامه ریزی کارگروه مردمی پیرامون جشن های نهم ربیع الا ول آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) در محل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان برگزار گردید.
در این نشست ابتدا بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید حاج آقا انجم شعاع ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان ضمن تشکر از حاضرین در مورد تشکیل این جلسه مطالبی را بیان فرمود.
وی گفت: یکی از روزهای مهم در تاریخ تشیع نهم ربیع الاول سالروز امامت حضرت ولی عصر (عج) می باشد و ما باید این روز را از جهتی غدیری دیگر بدانیم و برای امام زمان سنگ تمام بذاریم.
ریاست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کرمان افزود: ما از این رو مزاحم دوستان شدیم که با هم فکری هم، تقسیم کاری صورت بگیرد و همه ما در آغاز امامت امام زمان (عج) نقش داشته باشیم و ان شاالله این حضور و فعالیت های ما مورد توجه و. رضایت حضرت حجت قرار بگیرد.
در ادامه حجت الاسلام رنجبر ضمن تقدیر و تشکر از میزبانی شورای هماهنگی و حضور عزیزان و فعالان مهدوی در جلسه، سلام حجت الاسلام عربپور مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مکهدی موعود (عج) را ابلاغ و گفت:در جلسه شورای سیاستگذاری مهدویت که با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان در دفتر ایشان برگزار شد مطرح گردید،که فعالیت های خود را در نهم ربیع الاول آغاز امامت امام زمان روحی له الفداه با تشکیل کارگروهی متشکل از بنیاد مهدویت،شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی،سازمان تبلیغات،صدا و سیما،آموزش و پرورش،دانشگاه ها،شهرداری کرمان فعالان مهدوی و مساجد و تکایای فعال مهدویت برگزار و در آن کارگروه تقسیم کار شود و ان شاالله مراسم جشن های نهم ربیع در کرمان باشکوه برگزار و مورد رضایت حضرت بقیت الله الاعظم قرار گیرد
و در ادامه هر یک از حاظرین نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص برنامه ها و جشن های نهم ربیع ارائه نمودند.
همچنین در این جلسه مقرر شد سازمان تبلیغات اسلامی اسامی 10 مسجد فعال را اعلام نماید که برای جلسه بعد از آنها دعوت به عمل آید.
آخرین ویرایش
در 1401/6/17 08:36

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
03432710597
کرمان میدان عاشورا بلوار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی(جانباز) جانباز6 غربی3 کدپستی:7614648116
پیامک
30001366